Aranżacja donic do designerskiej przestrzeni na tarasie

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
jarek

Aranżacja donic do designerskiej przestrzeni na tarasie

Post autor: jarek »

Aby efekt był pomyślny, dobrze jest wcześniej zaplanować rozmieszczenie doniczek. W rzeczywistości trzeba poświęcić trochę czasu, aby znaleźć odpowiednie rozmieszczenie doniczek, uwzględniając punkty kardynalne, nasłonecznienie, obszary zacienione i przeciągi.

Między innymi najlepiej jest użyć nie więcej niż 6 doniczek, w każdym razie wszystkie o tym samym kształcie, aby stworzyć harmonijną i elegancką atmosferę . W rzeczywistości używanie doniczek o różnych kształtach spowodowałoby chaos, a rezultat wyglądałby nieatrakcyjnie. Jeśli taras jest duży , jak wspomniano, dobrym pomysłem jest ustawienie donic wzdłuż obwodu terenu . Oznacza to podążanie za naturalnymi liniami, które charakteryzują ogród.

Jednak układ donic może być również bardziej nietypowy . Donice można ustawić w pobliżu lub pod drzewami, w szachownicę, na środku tarasu lub w pobliżu krzeseł i foteli.

To tylko niektóre z kryteriów prawidłowego rozmieszczenia donic na tarasie, aby uzyskać elegancki i schludny wystrój zewnętrzny. Na Zone Pots możesz wybierać spośród szerokiej gamy donic zewnętrznych, aby jak najlepiej wyrazić swój własny styl i wybrać doniczkę, która najlepiej uwydatni Twój teren zewnętrzny, dostosowując ją do Twoich potrzeb.


Ostatnio przesunięty w górę pn lut 20, 2023 8:32 am przez: Anonymous.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości