Jak pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce Google?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
bellalala
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 06, 2022 6:59 pm
Kontakt:

Jak pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarce Google?

Post autor: bellalala »

Co to jest SEO, znane również jako optymalizacja pod kątem wyszukiwarek? Jest to proces optymalizacji Twojej strony internetowej. Dzięki SEO poprawisz ranking swojej witryny w wyszukiwarkach i poprawisz UX (user experience) odwiedzającego. Z tego powodu witryny z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek zajmują wyższy procent czołowych witryn w indeksie rankingu wyszukiwania. Dowiedz się, jak pozycjonować swoją stronę w Google z ekspertami marketingu i SEO. Chociaż są to stare koncepcje w świecie SEO, wiele razy te dwa elementy nie są poprawnie wdrażane. Jak pozycjonować swoją stronę w Google? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.
Doświadczenie użytkownika
Obecnie jest to najważniejszy czynnik, który Google bierze pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o miejscu pozycjonowania strony w SERP (strona wyników wyszukiwania). User experience to kompendium strategii projektowania stron internetowych, które mają przekonać użytkowników do pozostania na stronie. Następnie celem jest zatrzymanie ich na stronie internetowej tak długo, jak to możliwe i umożliwienie im interakcji z witryną.
Jak Google ocenia jakość obsługi użytkownika?
Google używa wskaźnika znanego jako CTR kliknięć (współczynnik klikalności), aby zmierzyć wrażenia użytkownika przed naszą witryną. CTR lub współczynnik klikalności to liczba kliknięć, które link do naszej witryny otrzymuje w SERP na każde 100 razy, gdy ten link się pojawia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości